• بارگیری کننده بککو هیدرولیک موتور چرخ محرک سطح کم سر و صدا SGS
 • بارگیری کننده بککو هیدرولیک موتور چرخ محرک سطح کم سر و صدا SGS
 • بارگیری کننده بککو هیدرولیک موتور چرخ محرک سطح کم سر و صدا SGS
بارگیری کننده بککو هیدرولیک موتور چرخ محرک سطح کم سر و صدا SGS

بارگیری کننده بککو هیدرولیک موتور چرخ محرک سطح کم سر و صدا SGS

جزئیات محصول:

محل منبع: گوانگژو
نام تجاری: crystal
گواهی: ISO9001 / EN ISO 12100 / OHSAS 18001 / SGS
شماره مدل: LTM
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

سطح نویز: کم ماندگاری: بالا
رتبه بندی سرعت: بالا ضمانت: 1 سال
محدوده دما: وسیع رتبه بندی گشتاور: بالا
کارایی: بالا نوع نصب: استاندارد
برجسته:

موتور هيدرولیک چرخ محرک بارگذاری کننده,موتور هیدرولیک چرخ محرک کم سر و صدا

,

Hydraulic Wheel Drive Motor Low Noise

توضیحات محصول

سطح کم سر و صدا موتور چرخ محرک بارگذاری کننده موتور مسافرت بارگذاری کننده بککو

توضیحات محصول:

موتور مسافرت بارگذاری کننده بککو
موتور مسافرت باربری Backhoe یک سیستم محرک ردیابی باربری است که برای ارائه امتیاز چرخش فوق العاده ، بهره وری ، نرخ سرعت و سطوح کم سر و صدا طراحی شده است.آن دارای یک نوع نصب استاندارد است و برای استفاده در سیستم های هیدرولیک بارگیری کننده بکو طراحی شده استاین موتور دارای چرخش چرخش بالا و بهره وری بالا است که باعث افزایش سرعت و کاهش سطح سر و صدا می شود. این باعث می شود که آن را برای استفاده در سیستم های هیدرولیک بارگیری کننده بککو انتخاب ایده آل کند.موتور سفر Backhoe Loader یک انتخاب قابل اعتماد و قدرتمند برای نیازهای سیستم هیدرولیکی شما است.

ویژگی ها:

 • نام محصول:موتور مسافرت بارگذاری کننده بککو
 • قدرت مجاز:بالا
 • سطح سر و صداکم
 • نرخ گشتاور:بالا
 • دوام:بالا
 • نوع کنترل:راهنما
 • سیستم راننده ی ردیف بارگیر:آره
 • موتور حرکت چرخ بارگیری:آره
 • موتور چرخ محرک بارگیر:آره
 

پارامترهای فنی:

نام محصول موتور مسافرت بارگذاری کننده بککو
نوع نصب استاندارد
سطح سر و صدا کم
سطح حفاظت بالا
تضمین 1 سال
وزن نور
نوع کنترل راهنما
کارایی بالا
درجه بندی ولتاژ 24 ولت
توان درجه بندی بالا
سیستم راننده ی مسیر بارگیر ...
موتور محرک چرخ بارگیری ...
 

کاربردها:

موتور سفر کریستال بککو: تورک بالا، سر و صدا کم و پایدار

موتور کریستال Backhoe Loader Travel Motor یک سیستم محرک قوی، کارآمد و قابل اعتماد در حال توسعه توسط تولید کننده مستقر در گوانگژو است.و موتور با دوام که عملکرد برتر در سخت ترین شرایط کار را فراهم می کند. این موتور با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ساخته شده و طراحی شده است تا قوی و طولانی مدت باشد. آن را به راحتی می تواند کاربردهای سنگین را با نرخ گشتاور بالا مدیریت کند.سطح حفاظت بالاتر، و نوع نصب استاندارد.

موتور مسافرتی کریستال Backhoe Loader برای پیمانکاران، سازندگان و اپراتورانی که به یک سیستم محرک مسیر قابل اعتماد و همه کاره نیاز دارند، ایده آل است.تضمین حداقل مزاحمت برای ساکنان اطرافموتور همچنین بسیار با دوام است و می تواند کار های سخت را بدون قربانی عملکرد تحمل کند.این یک انتخاب عالی برای کسانی که نیاز به یک سیستم درایو مسیر بارگذاری سنگین با گشتاور برتر.

موتور مسافرتی کریستال Backhoe Loader برای برآورده کردن سخت ترین الزامات ایمنی و کارایی طراحی شده است.از سطح حفاظت بالایی برخوردار است و گواهی داده شده است که بالاترین استانداردهای کیفیت را برآورده می کنداین موتور همچنین نصب و نگهداری آسان است، و این انتخاب مناسب برای کسانی است که به عملکرد قابل اعتماد و طولانی مدت نیاز دارند.

موتور مسافرتی کریستال Backhoe Loader یک راه حل ایده آل برای کسانی است که به یک سیستم قابل اعتماد و قدرتمند درایو مسیر بارگذاری نیاز دارند.و سطح حفاظت بالاتر، این موتور می تواند به راحتی حتی چالش برانگیزترین برنامه ها را مدیریت کند. این یک انتخاب عالی برای پیمانکاران، سازندگان و اپراتورانی است که به یک موتور قابل اعتماد، پایدار،و موتور مقرون به صرفه برای انجام کار.

 

سفارشی سازی:

موتور مسافرتي مخصوص بارگر برقي از كريستال

آیا شما به دنبال یک موتور سفر با کارایی بالا، سبک وزن و کم سر و صدا از یک برند قابل اعتماد هستید؟ به دنبال موتور سفر با کارایی بالا از Crystal's Backhoe Loader نباشید!

 • نام تجاری: کریستال
 • محل پیدایش: گوانگژو
 • وزن: سبک
 • درجه سرعت: بالا
 • سطح سر و صدا: کم
 • نام محصول: موتور سفر بارگیری کننده بککو
 • ولتاژ نامی: 24 ولت

موتور سفر بارگذاری چرخ کریستال انتخاب ایده آل برای موتور سفر بارگذاری چرخ ، موتور چرخ محرک بارگذاری و نیازهای موتور سفر بارگذاری چرخ است.امروز با ما تماس بگیرید تا موتور مسافرت مخصوص باکوای بارگیر خود را دریافت کنید!

 

پشتیبانی و خدمات:

پشتیبانی فنی و خدمات موتور سفر بارگیری کننده بککو

ما یک پشتیبانی فنی جامع و خدمات را برای موتور سفر Backhoe Loader ارائه می دهیم.تیم پشتیبانی فنی ما آماده است تا به سوالات شما پاسخ دهد و راه حل هایی را ارائه دهد تا به شما کمک کند تا بیشترین استفاده را از موتور سفر Backhoe Loader خود داشته باشید.

ما هم پشتیبانی آنلاین و هم پشتیبانی تلفنی را ارائه می دهیم، بنابراین می توانید به سرعت و به راحتی پشتیبانی مورد نیاز خود را دریافت کنید. تیم پشتیبانی فنی ما به شما در رفع مشکل، نصب،تعمیر و نگهداری و بیشتر برای موتور سفر بارگیری بککوما همچنین توصیه های عمومی و راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از موتور به کارآمدترین و موثرترین روش ارائه می دهیم.

ما متعهد به ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریان هستیم. اگر شما هر گونه سوال یا نگرانی در مورد پشتیبانی فنی و خدمات ما برای موتور سفر باربری بککو دارید،لطفاً در تماس با ما تردید نکنید و خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم..

 

بسته بندی و حمل:

بسته بندی و حمل و نقل:

موتور سفر باربری بککو به دقت در یک جعبه کارتونی بسته بندی می شود تا اطمینان حاصل شود که به طور ایمن به مشتری تحویل داده می شود.جعبه با نام و آدرس مشتری مشخص خواهد شد تا اطمینان حاصل شود که در طول حمل و نقل گم نشده استموتور با پوشش حباب و سایر مواد محافظ محافظت می شود تا اطمینان حاصل شود که در طول حمل و نقل آسیب نمی بیند.

موتور سفر باربری پشتی با توجه به محل مشتری از طریق UPS یا FedEx ارسال می شود. موتور با یک شماره ردیابی ارسال می شود تا مشتری بتواند پیشرفت آن را کنترل کند.حمل و نقل بیمه خواهد شد تا در صورت آسیب یا از دست دادن محافظت اضافی فراهم شود.

 

سوالات متداول:

س: نام تجاری موتور سفر بارگیری کننده بککو چیست؟
ج: نام تجاری موتور سفر باربری بککو کریستال است
سوال: موتور سفر بارگیری کننده بککو کجا ساخته می شود؟
ج: موتور سفر بارگیری بککو در گوانگژو ساخته شده است.
سوال: موتور سفر بارگیری کننده بککو چقدر قدرت می دهد؟
ج: موتور سفر بارگر برقی تا 50 کیلو وات قدرت می دهد.
س: حداکثر سرعت موتور سفر بارگذاری Backhoe چیست؟
ج: حداکثر سرعت موتور سفر بارگیری کننده بککو 0.2m/s است.
س: موتور سفر بارگیری بککو چه نوع محافظت دارد؟
ج: موتور سفر بارگیری کننده بککو مجهز به محافظت از جریان بیش از حد و ولتاژ بیش از حد برای اطمینان از عملکرد ایمن است.

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
بارگیری کننده بککو هیدرولیک موتور چرخ محرک سطح کم سر و صدا SGS آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!