معرفی شرکت ما

October 12, 2023

آخرین اخبار شرکت معرفی شرکت ما

گوانگژو کریستال ماشین آلات ساختمانی شرکت محدود یک شرکت تابعه کاملا متعلق به Qingdao LKC ماشین آلات هیدرولیکی شرکت محدود و اپراتور عمومی جهانی از نام تجاری کریستال است.تمرکز بر یکپارچه سازی منابع سیستم های هیدرولیکی پیشرفته مانند ماشین آلات ساختمانی، ماشین آلات معدن، ماشین آلات جاده ای، ماشین آلات کشاورزی پیشرفته و وسایل نقلیه پلت فرم کاری هوایی برای خدمت به بازار جهانی.

این شرکت عمدتا در ماشین آلات ساختمانی چرخدار، حفاری های کوچک و کوچک و مجموعه ای کامل از اجزای هسته هیدرولیک برای ماشین آلات ساختمانی مشغول به کار بود.محصولات هیدرولیک عمدتا موتورهای هیدرولیک را پوشش می دهند، موتورهای هیدرولیک سوئیچ، دریچه های برگشت چند طرفه، پمپ های پلمپ با فشار بالا، دریچه های پای دست و صدها محصول اتصال مورد استفاده برای ماشین آلات ساختمانی.این کامل ترین ارائه دهنده خدمات قطعات هسته هیدرولیک در چین است.، و طرفدار و رهبر صنعت قطعات هیدرولیکی چین.

این شرکت دارای یک تیم تحقیق و توسعه فنی مستقل و قدرتمند و تیم خدماتی برای خدمات پیش فروش، در فروش و پس از فروش است.و حق واردات و صادرات مستقل داردشبکه فروش محصول در سراسر جهان گسترش یافته است.کریستال تبدیل به تأثیرگذارترین ارائه دهنده خدمات ماشین آلات کامل و قطعات هسته هیدرولیک در بازار ماشین آلات ساختمانی چین شده است. اين واحد معاون رئيس انجمن صنعت ماشين هاي ساخت و ساز چين است ، واحد رئيس انجمن صنعت ماشين هاي ساخت و ساز گوانگ ژوو واحد پایه برای توسعه قطعات و اجزای صنعت ماشین آلات ساختمانی گوانگژو. در عین حال، آن را نیز برنده 50 قطعات ماشین آلات ساخت و ساز جهانی برتر! کریستال با تمام قلب خود را با مشتریان جهانی با محصولات مقرون به صرفه ترین و خدمات چرخه زندگی کامل.